WarsawWedding poleca: fotograf ślubny Denis

IMG 2726 1024x682 1 - WarsawWedding poleca: fotograf ślubny Denis Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Sezon weselny 2015 nadchodzi szybkimi krokami! Drodzy Narzeczeni! Czy udało się Wam znaleźć dobrego fotografa na swoje wesele? Jeżeli wciąż stoicie przed wyborem, polecam zostać ze mną i uważnie zapoznać się z tym wpisem.

W dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Wam prace młodego, energicznego i bardzo perspektywicznego fotografa. Ma na imię Denis. Mieszka w Warszawie od ponad 3 lat i pracuję, jako profesjonalny fotograf weselny. Jak większość utalentowanych fotografów Denis zaczął swoją przygodę z fotografią hobbistycznie. Z wykształcenia jest inżynierem-projektantem rurociągów gazowych i naftowych! Jednak fotografia zdominowała jego życie i z hobby przerosła w profesjonalną pracę.

Pomimo tego, iż Denis specjalizuje się jednocześnie w kilku gatunkach fotografii, to jednak fotografia ślubna zajmuje wyjątkowe miejsce w jego twórczości. W trakcie wesela Denis żyje każdą jego chwilą i często pod koniec przyjęcia na koncie ma ponad 2000 ujęć!

Fotograf się szczerze przyznaje, iż do każdego klienta ma indywidualne podejście. Najbardziej uwielbia współpracować ze szczerymi i otwartymi ludźmi, którzy naprawdę się cieszą każdą chwilą swojego Wielkiego dnia. Denis stara się unikać ujęć wyreżyserowanych. W pracy pozostaje niewidoczny, aby uzyskać jak najbardziej szczere i naturalne emocje. To właśnie emocje są najważniejsze w fotografii ślubnej. Dlatego Denis zawsze jest na baczności, nie wypuszczając kamery z rąk, aby zarejestrować najbardziej emocjonalne momenty.

I na koniec rekomendacja od Denisa dla wszystkich przyszłych nowożeńców: „Wasze stroje, pierścionki, oprawa muzyczno-artystyczna, fotograf i kamerzyści muszą być na najlepszym poziomie!”

Więcej informacji oraz portfolio fotografa na warsawwedding.pl

Ślub Hanny i Witalisa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend