WarsawWedding poleca: fotograf ślubny Denis

IMG 2726 1024x682 1 - WarsawWedding poleca: fotograf ślubny Denis Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Sezon weselny 2015 nadchodzi szybkimi krokami! Drodzy Narzeczeni! Czy udało się Wam znaleźć dobrego fotografa na swoje wesele? Jeżeli wciąż stoicie przed wyborem, polecam zostać ze mną i uważnie zapoznać się z tym wpisem.

W dzisiejszym wpisie chciałabym pokazać Wam prace młodego, energicznego i bardzo perspektywicznego fotografa. Ma na imię Denis. Mieszka w Warszawie od ponad 3 lat i pracuję, jako profesjonalny fotograf weselny. Jak większość utalentowanych fotografów Denis zaczął swoją przygodę z fotografią hobbistycznie. Z wykształcenia jest inżynierem-projektantem rurociągów gazowych i naftowych! Jednak fotografia zdominowała jego życie i z hobby przerosła w profesjonalną pracę.

Pomimo tego, iż Denis specjalizuje się jednocześnie w kilku gatunkach fotografii, to jednak fotografia ślubna zajmuje wyjątkowe miejsce w jego twórczości. W trakcie wesela Denis żyje każdą jego chwilą i często pod koniec przyjęcia na koncie ma ponad 2000 ujęć!

Fotograf się szczerze przyznaje, iż do każdego klienta ma indywidualne podejście. Najbardziej uwielbia współpracować ze szczerymi i otwartymi ludźmi, którzy naprawdę się cieszą każdą chwilą swojego Wielkiego dnia. Denis stara się unikać ujęć wyreżyserowanych. W pracy pozostaje niewidoczny, aby uzyskać jak najbardziej szczere i naturalne emocje. To właśnie emocje są najważniejsze w fotografii ślubnej. Dlatego Denis zawsze jest na baczności, nie wypuszczając kamery z rąk, aby zarejestrować najbardziej emocjonalne momenty.

I na koniec rekomendacja od Denisa dla wszystkich przyszłych nowożeńców: „Wasze stroje, pierścionki, oprawa muzyczno-artystyczna, fotograf i kamerzyści muszą być na najlepszym poziomie!”

Więcej informacji oraz portfolio fotografa na warsawwedding.pl

Ślub Hanny i Witalisa

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend