Po co ta cała krzątanina weselna? Albo jak nie zanudzić gości.

ELn0Pr vWmg - Po co ta cała krzątanina weselna? Albo jak nie zanudzić gości. Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Wesele  – to Show. Jest to wielkie wydarzenie, święto, karnawał, przedstawienie, w którym para młoda gra razem z zaproszonymi na to przedstawienie gośćmi. I nic nie jest w stanie przekonać nas do przeciwnego myślenia. Tylko wyobraźcie sobie, gdyby wesele nie było przedstawieniem, to jaki jest sens zapraszać dziesiątki gości? A te długie lekcje pierwszego tańca, czasochłonny wybór miejsca na bankiet, wieczory spędzone nad listą gości i wszystkie te detale, o których w żaden sposób nie można zapomnieć. Zmęczone nogi przez bieganie po salonach ślubnych w poszukiwaniu idealnej wymarzonej sukni i eleganckiego garnituru… Po co to wszystko? Przecież para młoda mogłaby mieć ślub potajemnie, a później, leżąc na leżaku na białej piaszczystej plaży na Malediwach, wrzucać zdjęcia z ceremonii na Instagram albo przypadkowo zamieścić tweet na Twitterze. Ups! Jednak nie, większość z nas woli mieć piękne pokazowe wesele. I to jest dobre myślenie, ponieważ kiedy jeszcze w życiu uda nam się zorganizować tak wspaniałą wielką imprezę, stworzyć dla siebie niezwykły wygląd, bawić się z całego serca i duszy ze znajomymi i bliskimi, nie myśląc o tym, co będzie jutro?

Wesele – to niesamowite wydarzenie, wspaniała przygoda! A więc, żeby nie było nudne i podobne do tych wszystkich, zdradzę Wam małą tajemnicę, a mianowicie, wymyślcie styl swojego wesela, napiszcie scenariusz! Zostańcie aktorami Hollywood na jeden dzień! Rozdajcie role waszym gościom! Takie podejście do wesela na pewno ucieszy waszych gości, i oni będą się czuli nieodłączną częścią najważniejszego dnia w Waszym życiu. O niezwykłym weselu będą mówić i wspominać przez długie lata. Przecież wszyscy jesteśmy aktorami na scenie naszego życia. Czasami po prostu trzeba nam o tym przypominać.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Send this to a friend