Po co ta cała krzątanina weselna? Albo jak nie zanudzić gości.

ELn0Pr vWmg - Po co ta cała krzątanina weselna? Albo jak nie zanudzić gości. Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Wesele  – to Show. Jest to wielkie wydarzenie, święto, karnawał, przedstawienie, w którym para młoda gra razem z zaproszonymi na to przedstawienie gośćmi. I nic nie jest w stanie przekonać nas do przeciwnego myślenia. Tylko wyobraźcie sobie, gdyby wesele nie było przedstawieniem, to jaki jest sens zapraszać dziesiątki gości? A te długie lekcje pierwszego tańca, czasochłonny wybór miejsca na bankiet, wieczory spędzone nad listą gości i wszystkie te detale, o których w żaden sposób nie można zapomnieć. Zmęczone nogi przez bieganie po salonach ślubnych w poszukiwaniu idealnej wymarzonej sukni i eleganckiego garnituru… Po co to wszystko? Przecież para młoda mogłaby mieć ślub potajemnie, a później, leżąc na leżaku na białej piaszczystej plaży na Malediwach, wrzucać zdjęcia z ceremonii na Instagram albo przypadkowo zamieścić tweet na Twitterze. Ups! Jednak nie, większość z nas woli mieć piękne pokazowe wesele. I to jest dobre myślenie, ponieważ kiedy jeszcze w życiu uda nam się zorganizować tak wspaniałą wielką imprezę, stworzyć dla siebie niezwykły wygląd, bawić się z całego serca i duszy ze znajomymi i bliskimi, nie myśląc o tym, co będzie jutro?

Wesele – to niesamowite wydarzenie, wspaniała przygoda! A więc, żeby nie było nudne i podobne do tych wszystkich, zdradzę Wam małą tajemnicę, a mianowicie, wymyślcie styl swojego wesela, napiszcie scenariusz! Zostańcie aktorami Hollywood na jeden dzień! Rozdajcie role waszym gościom! Takie podejście do wesela na pewno ucieszy waszych gości, i oni będą się czuli nieodłączną częścią najważniejszego dnia w Waszym życiu. O niezwykłym weselu będą mówić i wspominać przez długie lata. Przecież wszyscy jesteśmy aktorami na scenie naszego życia. Czasami po prostu trzeba nam o tym przypominać.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Send this to a friend