Suknie ślubne Mara Hoffman w stylu boho

MHBRIDAL 010 small - Suknie ślubne Mara Hoffman w stylu boho Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Niewątpliwie nie wszystkie Panny Młode preferują klasyczne suknie ślubne z koronki, tiulu i innych uciążliwych materiałów. Myśl o skrępowanych ruchach i pełna niepewność co do całej sylwetki wcale nie cieszą każdą szczęśliwą posiadaczkę upragnionego kawałka brylantu.

Na szczęście takim dziewczynom w 2015 roku przychodzi na pomoc trend wesel w stylu boho. Już samo słowo boho zawiera w sobie poczucie wolności, lekkości i bliskości z naturą.

Suknie w stylu boho – to suknie przewiewne, lekkie i ze zrozumiałą dla nas teksturą. Mając na sobie taką suknię po prostu chce się latać jak motyl, biegnąć w ramiona narzeczonego a nawet wykonać  parę akrobacji w biegu. Tylko żartuję! Jednym słowem, te suknie wyglądają bardzo wyjątkowo i na pewno nie pozwolą na żaden krępujący ruch. Do takiej sukni będzie świetnie pasował wianek z kwiatów, który również należy do trendów 2015 roku.

Jeżeli bierzecie ślub w kościele i obawiacie się, że suknia odsłania za dużo ciała, nie martwcie się! Zawsze można narzucić na plecy pelerynę, która pomoże zasłonić to, co trzeba. A po uroczystości kościelnej, zdejmijcie pelerynę i udajcie się na spacer!

Nowa kolekcja sukni ślubnych w stylu boho projektantki Mary Hoffman tak mi się spodobała, że nie mogę nie podzielić się z wami zdjęciami tej kolekcji!

Projektantka również posiada własny sklep internetowy, na stronie którego możecie zobaczyć kolekcję sukien w całości!

http://www.marahoffman.com/bridal/

Niech przewiewne suknie zainspirują was i ułatwią wybór stosownego ubioru!

Zdjęcia: Olivia Malone z http://www.marahoffman.com/blog/2015/
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend