Suknie ślubne Mara Hoffman w stylu boho

MHBRIDAL 010 small - Suknie ślubne Mara Hoffman w stylu boho Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Niewątpliwie nie wszystkie Panny Młode preferują klasyczne suknie ślubne z koronki, tiulu i innych uciążliwych materiałów. Myśl o skrępowanych ruchach i pełna niepewność co do całej sylwetki wcale nie cieszą każdą szczęśliwą posiadaczkę upragnionego kawałka brylantu.

Na szczęście takim dziewczynom w 2015 roku przychodzi na pomoc trend wesel w stylu boho. Już samo słowo boho zawiera w sobie poczucie wolności, lekkości i bliskości z naturą.

Suknie w stylu boho – to suknie przewiewne, lekkie i ze zrozumiałą dla nas teksturą. Mając na sobie taką suknię po prostu chce się latać jak motyl, biegnąć w ramiona narzeczonego a nawet wykonać  parę akrobacji w biegu. Tylko żartuję! Jednym słowem, te suknie wyglądają bardzo wyjątkowo i na pewno nie pozwolą na żaden krępujący ruch. Do takiej sukni będzie świetnie pasował wianek z kwiatów, który również należy do trendów 2015 roku.

Jeżeli bierzecie ślub w kościele i obawiacie się, że suknia odsłania za dużo ciała, nie martwcie się! Zawsze można narzucić na plecy pelerynę, która pomoże zasłonić to, co trzeba. A po uroczystości kościelnej, zdejmijcie pelerynę i udajcie się na spacer!

Nowa kolekcja sukni ślubnych w stylu boho projektantki Mary Hoffman tak mi się spodobała, że nie mogę nie podzielić się z wami zdjęciami tej kolekcji!

Projektantka również posiada własny sklep internetowy, na stronie którego możecie zobaczyć kolekcję sukien w całości!

http://www.marahoffman.com/bridal/

Niech przewiewne suknie zainspirują was i ułatwią wybór stosownego ubioru!

Zdjęcia: Olivia Malone z http://www.marahoffman.com/blog/2015/
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend