Słodki poranek Panny Młodej przed ślubem. Zdjęcia – Elena Kozhina

N41A0756 1024x683 - Słodki poranek Panny Młodej przed ślubem. Zdjęcia – Elena Kozhina Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Dzisiaj chciałabym pokazać zdjęcia buduarowe porannych przygotowań Panny Młodej innej uroczej rosyjskiej fotografki Eleny Kozhin’oj. W jej portfolio zakochałam się od razu. I w tym nie ma nic dziwnego!

Swoje pierwsze zdjęcia Elena wykonała aparatem analogowym w wieku 9 lat, gdy jej ojciec próbował zaszczepić w niej swoją miłość do fotografii. Jednak wtedy to się nie udało. Dopiero wiele lat później, kiedy Elena zabrała aparat fotograficzny ze sobą na ślub przyjaciół i zrobiła swoje pierwsze zdjęcia ślubne, zdała sobie sprawę, że to przynosi jej ogromną satysfakcję. Powoli krok po kroku Elena zaczęła rozumieć swoje zainteresowania do fotografii artystycznej, koncentrując się na emocjach, uczuciach i harmonii, poszukując najlepszych perspektyw.

Przed każdym reportażem ślubnym Elena zawsze szczegółowo omawia ogólną koncepcję zdjęć z Parą Młodą. Nawet wizerunek Panny Młodej jest wynikiem wspólnej pracy. Tylko wyczucie i skrupulatność w szczegółach pomaga tworzyć doskonałe zdjęcia oraz idealny dzień. Elena przyznaje, że uwielbia każdą Parę, i często po sesji stają się prawdziwymi przyjaciółmi.

Czy to nie jest wspaniałe? Elena szalenie kocha swoją pracę i każde swoje zdjęcie. Podczas sesji zdjęciowej nikt nie czuje dyskomfortu, stając przed obiektywem. Jeżeli jest coś nie tak, Elena zawsze podpowie, jak lepiej pozować, żeby wyglądało dobrze. Dla każdej Pary tworzy całą historię, oddając jej całe swoje serce i duszę. Przecież jej zdjęcia odziedziczą następne pokolenia. I to, że Para powierza jej coś niezwykle ważnego, wzbudza w niej poczucie odpowiedzialności i wielkiej dumy.

Szczególną uwagę Elena przywiązuje do przygotowań Panny Młodej. Przygotowania Panny Młodej, to najbardziej subtelny i czuły moment. Elena szczegółowo omawia z Panną Młodą miejsce do sesji zdjęciowej, wygląd bielizny oraz akcesoriów. Dlatego wszystkie Panny Młode na jej zdjęciach wyglądają niezwykle delikatnie i zmysłowo. To wynik wielkiej pracy!

Panny Młode w obiektywie Eleny, to delikatne, miękkie i nieco nieśmiałe dziewczyny. Oto jak mówi o swoich zdjęciach sama Elena: „Panna Młoda chciała, żeby zdjęcia z przygotowań wyglądały lekko, dlatego wybrałyśmy jasne pokoje hotelowe z dużymi oknami. Naturalne światło jest bardzo ważne dla dobrych zdjęć. Zawsze staram się robić zdjęcie w momencie, kiedy makijaż i fryzura już są gotowe, ale Panna Młoda nie założyła jeszcze sukni ślubnej. Jest to wspaniały moment. Panna Młoda wygląda, jak w pełni otwarty kwiatek, delikatny, jasny i trochę nieśmiały. Uwielbiam te chwile i proszę pozwolić mi wykorzystać ten czas na zrobienie wspaniałych zdjęć. Podczas przygotowań widzę, z jakiej perspektywy Panna Młoda wygląda najlepiej i Panna Młoda od razu odczuwa, jak powinna pozować i zachowywać się przed kamerą.”

Dziękuję Elenie za wspaniałe zdjęcia! Myślę, że jej prace zobaczycie jeszcze nie raz na moim blogu.

Zapoznać się z innymi opowieściami ślubnymi i nie tylko oraz znaleźć kontakt do Eleny możecie na jej stronie internetowej: www.kozhinaelena.com

A także na blogu: http://speerow.livejournal.com

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend