Relacja z pokazu fryzur ślubnych Revlon Professional „Yes, I Do”

DSC 6438 1024x678 - Relacja z pokazu fryzur ślubnych Revlon Professional „Yes, I Do” Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

13 kwietnia WarsawWedding, jako patron medialny, odwiedził pokaz kolekcji fryzur ślubnych „Yes, I Do” wiosna-lato 2014, organizowany przez Revlon Professional w Warszawie, w cudownym Belvedere Residense.

Na pokazie wystąpił ambasador artystyczny i instruktor Revlon Professional – Jakub Ziemirski, który zaprezentował dwie swoje stylizacje. Inne stylizacje pokazali gościom Piotr Hutkowski – ambasador techniczny oraz Anna Ptak – srebrny instruktor marki Revlon Professional.

Piękne modelki ubrane w prześliczne suknie ślubne Cymbeline  zaprezentowały twórczość stylistów marki Revlon Professional.  Wspaniałym dodatkiem do całego looku posłużyła cudowna biżuteria Lewanowicz.

Podczas imprezy  odbyła się loteria wizytówkowa i goście mogli wygrać liczne nagrody od sponsorów i partnerów, m.i. trzy zestawy ręcznie ozdobionych kieliszków ślubnych WarsawWedding. Po zakończeniu pokazu goście mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej oraz rozkoszować się bogatym poczęstunkiem w postaci pysznych owoców morza oraz innych delikatesów kuchni europejskiej serwowanych w restauracji Bel8.

Zapraszam do obejrzenia naszych zdjęć z pokazu. Warto na bieżąco być  z nami i śledzić wszystkie trendy ślubne!

Zdjęcia: Anna G (autorka bloga)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend