Relacja z pokazu fryzur ślubnych Revlon Professional „Yes, I Do”

DSC 6438 1024x678 - Relacja z pokazu fryzur ślubnych Revlon Professional „Yes, I Do” Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

13 kwietnia WarsawWedding, jako patron medialny, odwiedził pokaz kolekcji fryzur ślubnych „Yes, I Do” wiosna-lato 2014, organizowany przez Revlon Professional w Warszawie, w cudownym Belvedere Residense.

Na pokazie wystąpił ambasador artystyczny i instruktor Revlon Professional – Jakub Ziemirski, który zaprezentował dwie swoje stylizacje. Inne stylizacje pokazali gościom Piotr Hutkowski – ambasador techniczny oraz Anna Ptak – srebrny instruktor marki Revlon Professional.

Piękne modelki ubrane w prześliczne suknie ślubne Cymbeline  zaprezentowały twórczość stylistów marki Revlon Professional.  Wspaniałym dodatkiem do całego looku posłużyła cudowna biżuteria Lewanowicz.

Podczas imprezy  odbyła się loteria wizytówkowa i goście mogli wygrać liczne nagrody od sponsorów i partnerów, m.i. trzy zestawy ręcznie ozdobionych kieliszków ślubnych WarsawWedding. Po zakończeniu pokazu goście mogli wziąć udział w sesji zdjęciowej oraz rozkoszować się bogatym poczęstunkiem w postaci pysznych owoców morza oraz innych delikatesów kuchni europejskiej serwowanych w restauracji Bel8.

Zapraszam do obejrzenia naszych zdjęć z pokazu. Warto na bieżąco być  z nami i śledzić wszystkie trendy ślubne!

Zdjęcia: Anna G (autorka bloga)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend