Piątka najgłośniejszych ślubów 2014!

Angelina Jolie People Magazine USA September 2014 18 1 original - Piątka najgłośniejszych ślubów 2014! Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Kochani! Najwyższy moment, aby podsumować  ślubny rok 2014! Tradycyjnie nasze podsumowania dotyczą stanu cywilnego. Dzisiaj jeszcze raz zanurzymy się w atmosferze ślubów gwiazd, które nas fascynowały w ubiegłym roku.

1) Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina Jolie People Magazine USA September 2014 15 1 original web 1 - Piątka najgłośniejszych ślubów 2014! Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Skromne jednak gustowne wesele najseksowniejszej pary na Ziemi odbyło się 23 sierpnia w willi pary Château Miraval we Francji. Ta data była wybrana ze względu na jubileusz dziesięciolecia znajomości pary. Na przyjęciu byli obecni wyłącznie najbliżsi członkowie rodziny. Suknię panny młodej wykonał najlepszy krawiec domu mody Versace – Luigi Massi. Jako wzory na sukni ślubnej i welonie były wykorzystane rysunki dzieci Angeliny i Brada. Zdęcia ślubne były wykonane popularnym amerykańskim tabloidem People, który otrzymał ekskluzywne prawa do sesji i publikację zdjęć w magazynie.  Całe środki otrzymane od zdjęć para przeznaczyła na cele charytatywne.

Zdjęcia: People magazine (USA)

2) Kim Kardashian i Kanye West

web 1 - Piątka najgłośniejszych ślubów 2014! Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Ten ślub roku przebił swoim rozmachem wszystkie inny śluby łącznie. Jednak kiedy ja przygotowywałam ten artykuł Kim zdążyła już złożyć wniosek o rozwód. Czyli czekamy na rozwód roku! A na razie ku Waszej wiadomości kilka dziwnych cyfr.

Ceremonia ślubu odbyła się 24 maja w twierdzy z XVI wieku Forte di Belvedere we Florencji. Wynajem twierdzy kosztowało parę ponad 400 000 $. Co ciekawe najpierw para w raz z gośćmi uczciła woje zaślubiny w najdroższej restauracji Paryża, a później wszyscy udali się na ceremonię do Włoch prywatnymi samolotami.

Ceremonia ślubna kosztowała parę około 2,8 mln $. Kim zmieniła 4 suknie ślubne. Suknia ślubna, w której panna młoda szła do ołtarza, z kolekcji Givenchy Haute Couture została wykonana na specjalne zamówienie Riccardo Tisci. Przybliżona cena sukni wynosi 500 000 $. Córka Kim miała na sobie mini kopię sukni mamy.

3) Adam Levine i Behati Prinsloo

web1 1 - Piątka najgłośniejszych ślubów 2014! Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Lider zespołu Maroon 5 oraz modelka a jednocześnie anioł Victoria’s Secret  wzięli ślub 19 lipca w Meksyku w słynnym resorcie Los Cabos. Na ceremonię zaproszono 275 osób, rodzina i znajomi pary młodej. Behati była w sukni ślubnej domu mody Marchesa. Zamiast prezentów para poprosiła gości o przeznaczenie pieniędzy na cele charytatywne. W swoją podróż poślubną para wyruszyła do Ojczyzny Behati – Afryka Południowa. Niestety, zdjęć ze ślubu Wam nie pokażę, ponieważ mimo mojego googlowania zdjęcia nie dostały się do sieci.

Zdjęcia: google

4) George Clooney i Amal Alamuddin

web2 1 - Piątka najgłośniejszych ślubów 2014! Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Jeszcze w 1993 roku George przyrzekł, że nigdy więcej się nie ożeni. A tu…

Bajeczna ceremonia ślubna odbyła się 27 września w 7-gwiazdkowym hotelu Aman w Wenecji. Na czas ceremonii goście musieli oddać swoje telefony, aby nikt nie mógł zrobić zwariowanych zdjęć. Suknia ślubna Amal była wykonana z francuskiej koronki ozdobionej brylantami i perłami. Suknię stworzył sam Oscar de la Renta. Gorge był ubrany w czarny smoking Giorgio Armani. Swój pierwszy taniec para młoda wykonała pod utwór Cole’a Portera „Why Shouldn’t I?” Wśród gości weselnych pary młodej było sporo słynnych osób, m. in. Bill Murray, Matt Damon, Emily Blunt, Bono (U2), Anna Wintour, Cindy Crawford i inni.

Szczegółowo o ślubie pary można było przeczytać w magazynie Viva de Luxe Nr 21 (461) 9 październik 2014.

Zdjęcia: internet

5) Jessica Simpson i Eric Johnson

web3 1 - Piątka najgłośniejszych ślubów 2014! Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Chętnie przedstawiłabym Wam relacje z wesela Scarlett Johansson z francuskim dziennikarzem, od którego aktorka we wrześniu urodziła córkę Rose. Niestety wesele było bardzo  skromne i nie zostało opublikowane przez tabloidy.

Dlatego też bohaterką jest Jessica Simpson. Jej ślub został przedstawiony w amerykańskim magazynie People.  Ceremonia ślubna miała miejsce 4 lipca w miasteczku Montecito w Kalifornii. Wszystkie wydarzenia odbywały się na ranczo San Isido.  

Dwuletnia córka Makswel niosła kwiaty do ołtarza, a roczny syn Ejs, siedząc na rękach jednej z koleżanek panny młodej, trzymał poduszeczkę ze ślubnymi pierścionkami.

Na weselu było obecnych 250 gości, wśród których tylko 90 z rodziny pana młodego, a także byli obecni znani znajomi pary młodej, tacy jak siostra Jessici – Ashley, Jessica Alba, Topher Grace, gwiazda serialu „Klinika” Donald Adeosun Faison i inni.

Jessica szła do ołtarza w cudownej sukni Caroliny Herrery pod dźwięk piosenki Chrisa Isaaka – Wicked Game.

Zdjęcia: internet
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend