PASTELOWE ZDJĘCIA FOTOGRAFA ŚLUBNEGO – IRINY MOROZ

IMG 5983vkblog - PASTELOWE ZDJĘCIA FOTOGRAFA ŚLUBNEGO – IRINY MOROZ Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Dogadałam się z Iriną o przesłanie jej prac do publikacji na moim blogu jeszcze wiosną tego roku. Chciałam od razu wrzucić zdjęcia na stronę, jednak w związku z różnymi zaistniałymi sytuacjami, nie udało mi się tego zrobić na czas.

I tu pewnego deszczowego dnia, będąc sama w domu i przeglądając pliki na komputerze, trafiłam na prace Iriny. Od razu pomyślałam, iż jest to odpowiedni moment, aby podzielić się z Wami pięknymi zdjęciami przygotowań Panny Młodej o szczególnej i wyjątkowej kreacji!

Moim zdaniem, sesje ślubne i inne prace Iriny wyróżnia pastelowa kolorystyka. Jej zdjęcia zawierają w sobie delikatne ciepło, miłość, poczucie radości a nawet rodzinnej intymności. Nic dziwnego! Irina preferuje spotykać się z każdą parą znacznie wcześniej przed dniem X, żeby przy aromatycznej filiżance herbaty bliżej się poznać, dowiedzieć się o preferencjach, charakterze i nastroju Pary Młodej. Jeżeli klient nie wie do końca, czego chce, Irina z przyjemnością i profesjonalizmem rozwieje wszelakie wahania oraz wątpliwości. Uwierzcie mi, Irina ma talent i dobry gust! W swoim zawodzie jest zawsze na czasie ze współczesnymi trendami fotografii ślubnej. Swoje inspiracje Irina czerpie z doświadczeń fotografów z Zachodu.

Fajnie, że ta utalentowana dziewczyna pracuje nie tylko na terytorium Białorusi, Rosji czy Ukrainy. Irina cieszy się ogromną popularnością również w takich krajach jak Polska, Litwa, Estonia, Hiszpania, Włochy, Francja i in.

A więc ślicznie zapraszam do podziwiania zapierających dech w piersiach zdjęć Panien Młodych w obiektywie Iriny Moroz.

Irino, dziękuję Ci za twoje wspaniałe prace i za cierpliwość:)

Znaleźć prace Iriny i skontaktować się z fotografem możecie tutaj:

Facebook:   www.facebook.com/irismaker

Inne strony:   http://www.mywed.ru/photographer/view/profile/irismaker/

vk.com/morozirina

Panna Młoda – Yuliana

Panna Młoda – Ulyana

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend