PASTELOWE ZDJĘCIA FOTOGRAFA ŚLUBNEGO – IRINY MOROZ

IMG 5983vkblog - PASTELOWE ZDJĘCIA FOTOGRAFA ŚLUBNEGO – IRINY MOROZ Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Dogadałam się z Iriną o przesłanie jej prac do publikacji na moim blogu jeszcze wiosną tego roku. Chciałam od razu wrzucić zdjęcia na stronę, jednak w związku z różnymi zaistniałymi sytuacjami, nie udało mi się tego zrobić na czas.

I tu pewnego deszczowego dnia, będąc sama w domu i przeglądając pliki na komputerze, trafiłam na prace Iriny. Od razu pomyślałam, iż jest to odpowiedni moment, aby podzielić się z Wami pięknymi zdjęciami przygotowań Panny Młodej o szczególnej i wyjątkowej kreacji!

Moim zdaniem, sesje ślubne i inne prace Iriny wyróżnia pastelowa kolorystyka. Jej zdjęcia zawierają w sobie delikatne ciepło, miłość, poczucie radości a nawet rodzinnej intymności. Nic dziwnego! Irina preferuje spotykać się z każdą parą znacznie wcześniej przed dniem X, żeby przy aromatycznej filiżance herbaty bliżej się poznać, dowiedzieć się o preferencjach, charakterze i nastroju Pary Młodej. Jeżeli klient nie wie do końca, czego chce, Irina z przyjemnością i profesjonalizmem rozwieje wszelakie wahania oraz wątpliwości. Uwierzcie mi, Irina ma talent i dobry gust! W swoim zawodzie jest zawsze na czasie ze współczesnymi trendami fotografii ślubnej. Swoje inspiracje Irina czerpie z doświadczeń fotografów z Zachodu.

Fajnie, że ta utalentowana dziewczyna pracuje nie tylko na terytorium Białorusi, Rosji czy Ukrainy. Irina cieszy się ogromną popularnością również w takich krajach jak Polska, Litwa, Estonia, Hiszpania, Włochy, Francja i in.

A więc ślicznie zapraszam do podziwiania zapierających dech w piersiach zdjęć Panien Młodych w obiektywie Iriny Moroz.

Irino, dziękuję Ci za twoje wspaniałe prace i za cierpliwość:)

Znaleźć prace Iriny i skontaktować się z fotografem możecie tutaj:

Facebook:   www.facebook.com/irismaker

Inne strony:   http://www.mywed.ru/photographer/view/profile/irismaker/

vk.com/morozirina

Panna Młoda – Yuliana

Panna Młoda – Ulyana

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend