DJ/MC czy ZESPÓŁ/WODZIREJ na Wesele?

DJ small - DJ/MC czy ZESPÓŁ/WODZIREJ na Wesele? Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Band small 1 - DJ/MC czy ZESPÓŁ/WODZIREJ na Wesele? Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Kochani! Wiele młodych par zwraca się do nas z kontrowersyjnymi zapytaniami, obawami, wątpliwościami odnośnie muzycznej aranżacji przyjęcia weselnego. W oparciu o bogate doświadczenie teamu WarsawWedding oraz zaprzyjaźnionym profesjonalistom z branży, postanowiłam Wam pomóc i raz na zawsze obalić potocznie panujący mit!

MIT: DJ na wesele (wedding DJ) stanowi problem dla starszego pokolenia gości. NIE!!!

DJ kojarzy się wszystkim z muzyką klubową. Starsze pokolenie jest przyzwyczajone do tradycyjnej muzyki i wokalu na żywo (kapele, zespoły, orkiestry itp.).  Młodzież z kolei woli bardziej współczesną muzykę taneczno-klubową. A para młoda zastanawia się, jak tu pogodzić te dwa bieguny? Otóż obecnie na rynku dostępny  jest wykwalifikowany, profesjonalny i atrakcyjnie wyglądający współczesny DJ weselny, który oprócz bogatego repertuaru muzycznego (jazz, rock&roll, lata 70/80/90, rock,  latino, dance, różne style house, R&B) zna się na filozofii parkietu. Filozofia parkietu, to nic innego, jak dopasowanie określonych utworów muzycznych do kategorii gości, ich nastroju i potrzeb. Taki DJ na weselu spokojnie jest w stanie zadowolić potrzeby wszystkich gości a nawet wyjść ponad ich oczekiwania.

Ok. W zespole muzycznym jest również wodzirej (konferansjer, prezenter), którego zadaniem jest koordynacja i realizacja całego programu weselnego. Spokojnie! Doświadczony wedding DJ jest również i MC (master of ceremony, czyli wodzirej/showman/konferansjer/prezenter). W celu uzyskania dobrej jakości aranżacji DJ/MC weselny zazwyczaj występuje w duecie z innym DJ/MC. Razem stanowią serce i mózg udanej imprezy weselnej.

Ok. Ale jak być przynajmniej z niewielką potrzebą instrumentów muzycznych na żywo i wokalu na żywo! Profesjonalny DJ weselny współpracuje z dobrymi wokalistkami, wokalistami oraz dobrymi muzykami wirtuozyjnie grającymi na takich instrumentach jak saksofon, skrzypce, gitara elektryczna i in. Koncepcją teamu WarsawWedding jest niebanalne, jakościowe i bardzo profesjonalne wedding show wymienionych wyżej artystów w odpowiednich momentach imprezy weselnej.

Cóż, mam nadzieję, że znacząco pomogłam Wam obalić mit i ułatwić podjęcie tak ważnej decyzji. Zawsze możecie zaprosić na swoją imprezę weselną zarówno DJ/MC jak i zespół muzyczny, wtedy tylko musicie się liczyć z podwójnym kosztem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend