DJ/MC czy ZESPÓŁ/WODZIREJ na Wesele?

DJ small - DJ/MC czy ZESPÓŁ/WODZIREJ na Wesele? Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Band small 1 - DJ/MC czy ZESPÓŁ/WODZIREJ na Wesele? Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Kochani! Wiele młodych par zwraca się do nas z kontrowersyjnymi zapytaniami, obawami, wątpliwościami odnośnie muzycznej aranżacji przyjęcia weselnego. W oparciu o bogate doświadczenie teamu WarsawWedding oraz zaprzyjaźnionym profesjonalistom z branży, postanowiłam Wam pomóc i raz na zawsze obalić potocznie panujący mit!

MIT: DJ na wesele (wedding DJ) stanowi problem dla starszego pokolenia gości. NIE!!!

DJ kojarzy się wszystkim z muzyką klubową. Starsze pokolenie jest przyzwyczajone do tradycyjnej muzyki i wokalu na żywo (kapele, zespoły, orkiestry itp.).  Młodzież z kolei woli bardziej współczesną muzykę taneczno-klubową. A para młoda zastanawia się, jak tu pogodzić te dwa bieguny? Otóż obecnie na rynku dostępny  jest wykwalifikowany, profesjonalny i atrakcyjnie wyglądający współczesny DJ weselny, który oprócz bogatego repertuaru muzycznego (jazz, rock&roll, lata 70/80/90, rock,  latino, dance, różne style house, R&B) zna się na filozofii parkietu. Filozofia parkietu, to nic innego, jak dopasowanie określonych utworów muzycznych do kategorii gości, ich nastroju i potrzeb. Taki DJ na weselu spokojnie jest w stanie zadowolić potrzeby wszystkich gości a nawet wyjść ponad ich oczekiwania.

Ok. W zespole muzycznym jest również wodzirej (konferansjer, prezenter), którego zadaniem jest koordynacja i realizacja całego programu weselnego. Spokojnie! Doświadczony wedding DJ jest również i MC (master of ceremony, czyli wodzirej/showman/konferansjer/prezenter). W celu uzyskania dobrej jakości aranżacji DJ/MC weselny zazwyczaj występuje w duecie z innym DJ/MC. Razem stanowią serce i mózg udanej imprezy weselnej.

Ok. Ale jak być przynajmniej z niewielką potrzebą instrumentów muzycznych na żywo i wokalu na żywo! Profesjonalny DJ weselny współpracuje z dobrymi wokalistkami, wokalistami oraz dobrymi muzykami wirtuozyjnie grającymi na takich instrumentach jak saksofon, skrzypce, gitara elektryczna i in. Koncepcją teamu WarsawWedding jest niebanalne, jakościowe i bardzo profesjonalne wedding show wymienionych wyżej artystów w odpowiednich momentach imprezy weselnej.

Cóż, mam nadzieję, że znacząco pomogłam Wam obalić mit i ułatwić podjęcie tak ważnej decyzji. Zawsze możecie zaprosić na swoją imprezę weselną zarówno DJ/MC jak i zespół muzyczny, wtedy tylko musicie się liczyć z podwójnym kosztem.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend