Delikatne zdjęcia buduarowe poranka Panny Młodej. Autor – Marina Goncharova

9 - Delikatne zdjęcia buduarowe poranka Panny Młodej. Autor – Marina Goncharova Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Kontynuując temat sesji buduarowej Panny Młodej, chciałabym przedstawić Wam wspaniałe zdjęcia rosyjskiej fotografki ślubnej Mariny Goncharovej.

Z Mariną poznałyśmy się przez przypadek. Ale po przyjemnej rozmowie oraz wymianie zdań na temat trendów we współczesnej fotografii ślubnej wpadłam na pomysł podzielić się ze swoimi czytelniczkami tym małym wspaniałym światem i wizją piękna tej fotografki.

Marina należy do grona takich fotografów ślubnych, którzy nie boją się działać w nowych dla nich gatunkach fotografii, m.in. w stylu „boudoir”, aby odsłonić czułość i atrakcyjność piękna kobiety.

Właśnie praca z portretem żeńskim obudziła w Marinie miłość do fotografii. Krok po kroku Marina z przyjemnością zaangażowała się w fotografowanie ślubów, co stanowi obecnie jej główne zajęcie. A w tej branży Marina pracuje już ponad 6 lat!

Marina fotografuje głównie w Kursku, skąd pochodzi, oraz w Moskwie. Ale chętnie wyjeżdża na sesje zdjęciowe z Parą Młodą we wszystkie zakątki świata!

Każda sesja zdjęciowa jest dla niej wielką przygodą i przyjemnością.

„Tak fajnie być mile widzianym gościem na niesamowitych świętach miłości! Jak nikt inny mogę bezstronnie obserwować narodziny miłości w oczach nowożeńców! Mam super pracę, dzięki której poznałam wiele ciekawych ludzi i nowych przyjaciół! Jestem mamą słodkiej malutkiej dziewczynki, która nadaje sens mojemu życiu i jest moją główną muzą!”

Tymi oto pięknymi słowami chciałabym zakończyć dzisiejszy artykuł.

Zapraszam wszystkich na stronę internetową Mariny, gdzie można podziwiać piękne delikatne zdjęcia. A może nawet znajdą się tacy, którzy zaproszą na swój ślub zagranicznego fotografa…

Portfolio: http://marinagoncharova.com/

Facebook: https://www.facebook.com/goncharovamarina

Blog: http://by-goncharova.livejournal.com/

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend