Warsaw Wedding

warsaw wedding 02 1 - Warsaw Wedding Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Zapewne każdemu z nas, zdarzyło się zabawić na weselu kogoś z rodziny, przyjaciół lub znajomych. Otrzymując kolejne zaproszenie, wiemy już, czego można się spodziewać od tej uroczystości. Dużo dobrych rozmaitych potraw i różnorodnych trunków, smutna kapela z hitami lat 70-80-tych, Elvisem Presleyem i Disco-polo; wodzirej, który stwarza nadzieję rozgrzać już dosyć upitych gości zabawą w „pociąg” i kilkoma nudnymi konkursami; nowożeńcy, którzy są zmęczeni całowaniem się pod huczne „Gorzko, gorzko…”, a na koniec wieczoru nieudany taniec nie do końca trzeźwego „wujka Jacka”.

Jednak gdzieś w głębi duszy większość z nas ma nadzieję, że wesele może być inne, ponad tradycyjne. Mimo to, zrobienie takiego wesela dla wielu osób pozostaje czymś dalekosiężnym i nie do końca zrozumiałym.

Zgodzicie się, że często boimy się wziąć inicjatywę w swoje ręce, wykazać się indywidualnością i niepowtarzalnością. Najłatwiej zrobić tak, jak wszyscy, aby nikt nie pokazywał palcem i nie mówił, że chcieliście się popisać. Często jest tak, że po prostu boimy się przeszacować swój wysiłek oraz środki, nawet nie pogłębiając się w szczegóły i różne chwyty organizacji wesela. W dodatku nasze osobiste lenistwo oraz nadmierna ilość pracy przesuwają organizację wesela na ostatnią chwilę. I wtedy stosowana jest uwielbiona wymówka „nie ma czasu na te drobne sprawy”. Dokładnie taką zasadę stosują nowożeńcy przy podejściu do procesu przygotowania się do wesela: strach przed potępieniem, brak czasu, nie wiedzą od czego zacząć.

A tak naprawdę marzyliście o wesołym miłym weselu w amerykańskim stylu, składaniu przysięgi małżeńskiej na tle pięknego łuku w ogródku własnego domu, krojeniu tortu w kręgu bliskich przyjaciół w białym namiocie z lekką draperią pod sufitem, tańczeniu do upadłego pod jazz oraz światową muzykę rozrywkową, piciu swojego ulubionego drinka, dużej ilości naturalnie radosnych zdjęć i ucieczce po ścieżce oświetlonej zimnymi ogniami do komfortowego apartamentu dla dwojga.

Marzenia, marzenia… otwieramy oczy i mamy do czynienia z rzeczywistością… Panika. Spokojnie! Należy wziąć głęboki oddech i kontynuować śledzenie naszego Bloga, gdzie dowiecie się, od czego rozpocząć planowanie, na jaki styl wesela się zdecydować, wszystkich działaniach krok po kroku, poradach dla pana młodego i panny młodej, najnowszych trendach w świecie mody ślubnej, dekoracjach i makijażu, ważnych szczegółach, o których nie wolno zapomnieć i oczywiście bardzo dużo piękna i inspiracji!

Koniec z nudnymi weselami! W końcu dobry ślub jest tylko raz w życiu i po prostu musi być niezapomniany. Przecież to jest wielkie święto Waszej miłości! W przyszłości nie będziecie się wstydzić pokazać swoim dzieciom i wnukom Wasze ślubne zdjęcia i teledysk, gdzie jesteście piękni, trochę zakręceni i szalenie zakochani.

Warsaw Wedding Team:)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend