Warsaw Wedding

warsaw wedding 02 1 - Warsaw Wedding Profesjonalny DJ i Wodzirej na wesele i imprezę firmową

Zapewne każdemu z nas, zdarzyło się zabawić na weselu kogoś z rodziny, przyjaciół lub znajomych. Otrzymując kolejne zaproszenie, wiemy już, czego można się spodziewać od tej uroczystości. Dużo dobrych rozmaitych potraw i różnorodnych trunków, smutna kapela z hitami lat 70-80-tych, Elvisem Presleyem i Disco-polo; wodzirej, który stwarza nadzieję rozgrzać już dosyć upitych gości zabawą w „pociąg” i kilkoma nudnymi konkursami; nowożeńcy, którzy są zmęczeni całowaniem się pod huczne „Gorzko, gorzko…”, a na koniec wieczoru nieudany taniec nie do końca trzeźwego „wujka Jacka”.

Jednak gdzieś w głębi duszy większość z nas ma nadzieję, że wesele może być inne, ponad tradycyjne. Mimo to, zrobienie takiego wesela dla wielu osób pozostaje czymś dalekosiężnym i nie do końca zrozumiałym.

Zgodzicie się, że często boimy się wziąć inicjatywę w swoje ręce, wykazać się indywidualnością i niepowtarzalnością. Najłatwiej zrobić tak, jak wszyscy, aby nikt nie pokazywał palcem i nie mówił, że chcieliście się popisać. Często jest tak, że po prostu boimy się przeszacować swój wysiłek oraz środki, nawet nie pogłębiając się w szczegóły i różne chwyty organizacji wesela. W dodatku nasze osobiste lenistwo oraz nadmierna ilość pracy przesuwają organizację wesela na ostatnią chwilę. I wtedy stosowana jest uwielbiona wymówka „nie ma czasu na te drobne sprawy”. Dokładnie taką zasadę stosują nowożeńcy przy podejściu do procesu przygotowania się do wesela: strach przed potępieniem, brak czasu, nie wiedzą od czego zacząć.

A tak naprawdę marzyliście o wesołym miłym weselu w amerykańskim stylu, składaniu przysięgi małżeńskiej na tle pięknego łuku w ogródku własnego domu, krojeniu tortu w kręgu bliskich przyjaciół w białym namiocie z lekką draperią pod sufitem, tańczeniu do upadłego pod jazz oraz światową muzykę rozrywkową, piciu swojego ulubionego drinka, dużej ilości naturalnie radosnych zdjęć i ucieczce po ścieżce oświetlonej zimnymi ogniami do komfortowego apartamentu dla dwojga.

Marzenia, marzenia… otwieramy oczy i mamy do czynienia z rzeczywistością… Panika. Spokojnie! Należy wziąć głęboki oddech i kontynuować śledzenie naszego Bloga, gdzie dowiecie się, od czego rozpocząć planowanie, na jaki styl wesela się zdecydować, wszystkich działaniach krok po kroku, poradach dla pana młodego i panny młodej, najnowszych trendach w świecie mody ślubnej, dekoracjach i makijażu, ważnych szczegółach, o których nie wolno zapomnieć i oczywiście bardzo dużo piękna i inspiracji!

Koniec z nudnymi weselami! W końcu dobry ślub jest tylko raz w życiu i po prostu musi być niezapomniany. Przecież to jest wielkie święto Waszej miłości! W przyszłości nie będziecie się wstydzić pokazać swoim dzieciom i wnukom Wasze ślubne zdjęcia i teledysk, gdzie jesteście piękni, trochę zakręceni i szalenie zakochani.

Warsaw Wedding Team:)

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest
Share on email
Email
Share on whatsapp
WhatsApp

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Send this to a friend