warsaw-wedding-08-10-2016-19

Annuschka

DJ

DJ Annuschka, artystycznie oraz technicznie profesjonalna DJka. Atrakcyjna dziewczyna z bogatym doświadczeniem. Wyjątkowo przezabawna osoba, bardzo komunikatywna i kreatywna, pełna idei i pomysłów. Doskonale rozumiejąca parkiet i zapotrzebowanie muzyczne i taneczne różnych pokoleń i kultur. Muzyka i zabawa z ludźmi to jej hobby i pasja. Robi to z niebywałym zapałem, wkładając 100% serca i duszy.

Anna rozmawia płynnie w języku angielskim, polskim, rosysjkim i niemieckim. Oprawa muzyczna przyjęcia weselnego, zwłaszcza
międzynarodowego, to nie lada wyzwanie i ogromna odpowiedzialność. Powierzając to zadanie właśnie DJ Annuschka, możecie spokojnie skupić się na innych rzeczach i mieć pewność udanej uroczystości. Żaden zespół, kapela, żaden inny DJ nie dorówna indywidualnie przygotowywanemu programowi muzycznemu autorstwa DJ Annuschka.

DJ Annuschka i Showman Mr Shum są mężem i żoną. Stanowią bardzo zgrany duet, który wie i rozumie jak stworzyć wymarzoną atmosferę udanej imprezy weselnej.

Jeżeli marzysz o unikatowym, stylowym przyjęciu weselnym w formacie gwiazd i celebrytów, interesuje Cię jakość oraz wyłącznie opinia”WOW”, to tylko z DJ Annuschka & Mr Shum.