Jesteśmy bardzo bardzo wdzięczni za super muzykę, zabawny program artystyczny i wspaniałą atmosferę na naszym przyjęciu weselnym. Szczególnie dziękuję Mr Shum za wsparcie mojego taty przed i w trakcie przemówienia do wszystkich gości. WarsawWedding to profesjonaliści z wielką pasją. Postawiliśmy na jakość, a nasi goście z Anglii, Polski i innych krajów to docenili. Sczególną uwagę zasługuje profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie. Gorąco polecamy młodym parom, które cenią profesjonalizm i jakość. Tak trzymać!

Agata & Richard

Bardzo przeżywaliśmy za wszystko. Jednak byliśmy we właściwych rękach. Podczas przyjęcia zdaliśmy sobie sprawę, że właśnie tak wyobrażaliśmy ten dzień. Wyjątkowa atmosfera, oryginalny program, świetna muzyka i dużo pozytywnych wibracji. Andrzej zapoznał się chyba ze wszystkimi gośćmi. Szybko go polubili. Jest niezmiernie miły i przyjacielski. Świetnie komunikuje się w trzech językach. Wszyscy pytali się nas skąd ich wytrzasnęliśmy. Goście z Polski podchodzili i mówili, że byli na wielu weselach, ale oni po prostu wymiatają! Dziękujęmy za wszystko.
Polecamy bez zastanawiania się!

Svitłana & Juriy

Kochani WarsawWedding Team. Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za wspaniałą imprezę. Andrzej i Ania! Jesteście niesamowici. Wszyscy nasi goście byli pod wrażeniem Waszego entuzjamu i profesjonalizmu. Pomogliście nam zrobić to przyjęcie tak, jak sobie wymarzyliśmy. Nasi rodzice odrazu polubili Andrzeja za jego otwartość i pozytywną energię. Wspaniała integracja towarzystwa z Rosji i Polski. Dziękujemy i polecamy Was dalej.

Olga & Adam

Koleżanka poleciła nam WarsawWedding Team. Już po paru minutach spotkania z Andrzejem (Mr Shum) i Anią (DJ Annuschka), wiedzieliśmy, że powierzymy poprowadzenie naszego przyjęcia tej parze. Mega wyluzowane i przyjemne osoby. Bardzo dobrze się znają i rozumieją, no bo są mężem i żoną. Taki Team, to my rozumiemy. Dziękujemy, że poświęciliście nieprzespaną noc, abyśmy świętowali to piękne wydarzenie z naszą rodziną i innymi gośćmi. Pomogliście nam stworzyć mega atmosferę i ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. Powodzenia!

Julia & Damian

Tego dnia było bardzo imprezowo w Forteca Kręgliccy w Warszawie. A to wszystko dzięki WarsawWedding Team. Od samego początku do końca Andrzej i Ania byli pełni energii i entuzjazmu. Doceniliśmy to zarówno my jak i nasi goście. Obie rodziny są zachwycone i nie wiedziały, że wesele może być poprowadzone na tak wysokim poziomie i co najważniejsze w niebanalnym, ponad tradycyjnym stylu. Dzięki wielkie!

Jana & Michał

Kochani! Bardzo Wam dziękujemy, że się zgodziliście się towarzyszyć nam w tym dniu. Dziękujemy za wsparcie, pomoc i niezapomniane emocje. Niezwykłe talenty z Was. Andrew (Mr Shum), dziękujemy za angielski i super program. Goście z UK i USA bardzo Cię polubili. A my Cię kochamy! Super muza! Rock & Roll z Anią (DJ Annuschka). Pozdrowienia z Londynu:)

Ania & Catherine

Pozdrowienia z Estonii. Andrzej (MR Shum), Ania (DJ Annuschka) i Sebastian (nagłośnienie i oświetlenie) bardzo Wam dziękujemy. Jesteście najlepsi. Bardzo Was polecamy wszystkim Młodym Parom, które stawiają na wspaniałą zabawę, niezwykłe emocje i pozytywny nastrój. Lekkość, elastyczność i minimalizm, to wszystko, co nam było potrzebne. Dopiero później zrozumieliśmy, jak wielką odpowiedzialność bierzecie na siebie. To był najlepszy dzień w naszym życiu! Dziękujemy i zapraszamy do Tallina:)

Olga & Korney

Działo się! Fantastycznie poprowadzone przyjęcie weselne. Doświadczyliśmy bardzo dużo pozytywnej energii. Emocje sięgały zenitu. Wszystko tak, jak miało być i jeszcze lepiej. Niespodzianka od prowadzącego i gości bardzo nas zaskoczyła. Nigdy jeszcze czegoś takiego nie widzieliśmy. Świetnie zintegrowani gości z Polski, Białorusi i Niemiec. Okazuje się, że można się bawić bez disco polo. Tak właśnie chcieliśmy. Cieszymy się, że postawiliśmy na doświadczenie i profesjonalizm WarsawWedding! Dzięki śliczne!

Kristina & Sebastian

Andrzej (Mr Shum), Ania (DJ Annuschka). Bardzo, bardzo Wam dziękujemy za ten wspaniały i wyjątkowy dzień w naszym życiu. Dziękujmy za zaangażowanie oraz spełnienie naszego marzenia.
Nasi rodzice bardzo się stresowali, wiedząc, że wesele poprwadzi DJ. Jednak w dzień przyjęcia bawili się tak świetnie jak młodzież. Chcieliśmy bardzo podkreślić niezwykłe umiejętnosći integracyjne Andrzeja i Ani. Andrzej i Ania są mega pozytywni i wspaniale razem się prezentują. Spokojnie mogą prowadzić wesela gwiazd i celebrytów. Rzadko spotkasz tak świetną parę. DJka Ania bardzo pozytywnie nas zaskoczyła i naszych gości. Radzko spotkasz DJkę dziewczynę. Good luck!

Aneta & Artur

Bardzo chcieliśmy, aby nasze przyjęcie weselne było wyjątkowe i niepodobne do innych. I tak właśnie się stało dzięki WarsawWedding Team, którzy niewątpliwie prezentują nowy trend, styl prowadzenia wesel w Polsce. Wspaniałe uczucie, kiedy oczekiwania pokrywają się ofertą. Bardzo się cieszymy, że mieliśmy okazję poznać Andrzeja (Mr Shum) oraz jego przepiękną żonę Anię (DJ Annuschka). Jako prowadzący bardzo dobrze nas rozumieli i wspierali ponieważ sami organizowali swoje własne wesele. Serdecznie podziękowania od nas i wszystkich naszych gości z Polski, Bułgarii i Białorusi! Tak trzymać!

Helena & Radek

Wow! Właśnie tak zareagowaliśmy, kiedy pojawiliśmy się w ogrodzie, gdzie miała się odbyć nasza ceremonia ślubna. Wszystko tak, jak sobie wymarzyliśmy. Wodzirej Andrzej Shum jest bardzo elegancki, komunikatywny, przyjemny i świetnie integruje się z gośćmi. Wspierał nas w każdym momencie naszego przyjęcia weselnego. Jesteśmy mega zadowoleni jak MC Shum i DJ Annuschka poprowadzili najlepszą imprezę w naszym życiu. Nasi goście z Polski, Łotwy, Ukrainy, Rosji, Australii, Białorusi, Niemiec, Hiszpanii podchodzili do nas z komentarzem: „Wow, ten konferansjer prowadzi jednocześnie w j.polskim, angielskim i rosyjskim”. Gorąco polecamy!

Maria & Artemi

Pięknie i jeszcze raz pięknie! Dziękujemy WarsawWedding Team za wszystko a przede wszystkim za niezapomniane emocje, które zaprezontowali swoim profesjonalizmem, entuzjazmem i bardzo dobrą muzyką taneczną. MC Andrzej Shum i DJ Annuschka po ludzku podchodzą do każdej kwestii przyjęcia weselnego. Są bardzo przyjemni i mega elastyczni. Badzo się stresowaliśmy, jednak umiejętności Andrzeja, jako trenera rozwoju osobistego, pomogły nam ze wszystkim sobie poradzić i cieszyć się wspaniałą chwilą naszego życia. Brawo my – Brawo WarsawWedding.

Magdalena & Bartek