Alors on Danse! Wow. Andrzej, Ania! Wykonaliście kawał dobrej roboty. To był wspaniały dzień i niezapomniana noc. Podziwiamy Wasz profesjonalizm oraz niezwykłe umiejętności Djskie i prezenterskie. Rozkręciliście nasz parkiet a w pewnym momencie roztańczeni już byli zewnętrzni goście hotelu w restauracji obok. Przekonaliśmy się, że jest to Wasza pasja i cieszymy się, że Was znamy. Widzimy się w Londynie.

referencje
Georgina & William

Dziękujemy! To nie była impreza tylko całe show! Świetna integracja międzynarodowego towarzystwa. Goście z Holandii jeszcze nie widzieli takiej imprezy weselnej, chociaż goście z Polski też. Jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni i rekomendujemy Was dalej! Do zobaczenia w Amsterdamie.

referencje
Natalia & Hendrik

Andrew i Ania! Jesteście po prostu najlepsi. Wszystko było jeszcze fajniej niż to sobie wyobrażaliśmy. Ach, co to była za impreza! Świetnie budowaliście energię i interakcję z gośćmi. Miło Was wspominamy w Sydney. Podziękowania i pozdrowienia dla Maestro Serge Frost za saksofon, który bardzo urozmaicił parkiet i był świetną atrakcją dla gości.

referencje
Widya & Marcin

Pozdrawiamy z Poznania i Niemiec. Pełen profesjonalizm. Najlepsze wspomnienia. Jak bardzo byśmy chcieli powtórzyć naszą zabawę z Wami. Wszyscy zostali pod wrażeniem, pytając się nas, gdzie Was znaleźliśmy. Goście z Niemiec byli pozytywnie zaskoczeni Waszymi umiejętnościami. Dziękujemy również za miłe słowa i wsparcie. Oddzielnie dziękujemy reżyserowi światła.

referencje
Julya & Sergey

Olá Andrew e Anna! To była wspaniała i udana impreza, z którą świetnie sobie poradziliście mimo różnic kulturowych i preferencji muzycznych naszych gości. Będzie nam niezmiernie przyjemnie jeszcze raz Was zobaczyć. Zapraszamy do Rio de Janeiro.

referencje
Aleksandra & Horacio

Mimo początkowej niepewności w dniu naszego ślubu przekonaliśmy się, że zrobiliśmy bardzo dobry wybór, powierzając poprowadzenie i oprawę naszej imprezy weselnej właśnie Wam. Wedding Street Dance Battle! To było coś! Andrzej, nigdy nie widzieliśmy, aby ktoś tak rozkręcił imprezę. Byliśmy w szoku. Super. Dziękujemy za wszystko.

referencje
Marta & Tomasz

Pierwszy raz bawiliśmy się na przyjęciu, gdzie prowadziliście i graliście dla naszych znajomych. Tym razem, to dla nas śpiewano 100 lat. Dziękujemy za współpracę. Czuliśmy, że ta impreza jest przygotowana zgodnie z naszymy preferencjami. Dziękujemy za rozbudowany program konferansjerski i zaangażowanie naszych gości. Dziękujęmy za część klubową muzyki elektronicznej. WarsawWedding DJs rule!

referencje
Karolina & Maciek

Dziękujemy bardzo za rozkręcenie naszej imprezy. Wasza oprawa i oryginalny styl zrobiły na nas ogromne wrażenie. Cieszymy się, że wszyscy goście zarówno z Białorusi jak i z Polski świetnie się integrowali i bawili. Dziękujemy za pomoc przy przygotowaniu mashupu pod pierwszy taniec, który wykonaliśmy tak jak to sobie zaplanowaliśmy. Pozdrawiamy i do zobaczenia.

referencje
Sara & Kiril

Jesteście najlepsi z najlepszych! Nasze międzynarodowe towarzystwo na długo Was zapamięta. Dziękujemy, że zechcieliście przyjechać do Krakowa i być dla nas i z nami. Dzięki za Wasze pomysły i idee. Wasze doświadczenie pokazuje, że spokojnie można na Was liczyć. Ściskamy i pamiętajcie, jak będziecie w Krakowie, to macie gdzie się zatrzymać!

referencje
Jovita & Witalij

Mega fajnie spędzony czas w towarzystwie Andrzeja i Ani. Dziękujemy za elastyczność, uśmiechy i pozytywne emocje. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie w Polsce. Mamy nadzieję, że pozostaniemy przyjaciółmi i oczywiście zapraszamy do USA.

referencje
Alyssa & Nick

Bardzo serdecznie pozdrawiamy WarsawWedding Team z Norwegii. Jesteśmy mega szczęśliwi, że mieliśmy właśnie Was. Andrzej! Dzięki za udaną integrację gości z Rosji i Polski. Dziękujemy za oryginalny program artystyczny oraz dawkę tanecznej muzyki. Buziaki i do zobaczenia.

referencje
Alesya & Karol

Dziękujemy za pomoc, wysiłek, zaangażowanie, czas i za to, że robicie to, co robicie. Marzyliśmy właśnie o takim ponad tradycyjnym przyjęciu. Pozytywnie zaskoczyliście nas i wszystkich naszych gości. Dzięki śliczne!

referencje
Ewelina & Piotr