denis_about_warsaw_wedding

Denys

Fotograf

Młody, przystojny, energiczny i pełen pasji fotograf Denys, od ponad 3 lat mieszkający i pracujący w Warszawie, jako profesjonalny fotograf weselny. Jak większość utalentowanych fotografów Denys swoją przygodę z fotografią zaczął hobbistycznie. Z wykształcenia jest inżynierem-projektantem rurociągów gazowych i naftowych! Jednak fotografia zdominowała jego życie i z hobby przerosła w profesjonalną pracę.

Pomimo tego, iż Denys specjalizuje się jednocześnie w kilku gatunkach fotografii, to jednak fotografia ślubna zajmuje wyjątkowe miejsce w jego twórczości. W trakcie wesela Denys żyje każdą jego chwilą i często pod koniec przyjęcia na koncie ma ponad 2000 ujęć!

Fotograf się szczerze przyznaje, iż do każdej pary ma indywidualne podejście. Najbardziej uwielbia współpracować ze szczerymi i otwartymi ludźmi, którzy naprawdę się cieszą każdą chwilą swojego Wielkiego dnia. Denys stara się unikać ujęć wyreżyserowanych. W pracy pozostaje niewidoczny, aby uzyskać jak najbardziej szczere i naturalne emocje. To właśnie emocje są najważniejsze w fotografii ślubnej. Dlatego Denys zawsze jest na baczności, nie wypuszczając kamery z rąk, aby zarejestrować najbardziej emocjonalne momenty.

Rekomendacja od Denysa dla wszystkich przyszłych nowożeńców: „Wasze stroje, pierścionki, oprawa muzyczno-artystyczna, fotograf i kamerzyści, wszystko powinno być po prostu najlepsze”.

Denys oferuje:

  • zdjęcia ślubne (reportaż/ plener)
  • zdjęcia rodzinne/ brzuszkowe
  • chrzty
  • portrety

itd.