Wesele w stylu Wielkiego Gatsby

Tematyka Wielkiego Gatsby stała się bardzo popularna wśród Par Młodych przygotowujących się do ślubu i przyjęcia weselnego. Niewątpliwie swój wkład wniosła świeża ekranizacja filmu o takiej samej nazwie. A sam klimat Wielkiego Gatsby ma coś wspólnego z każdym z nas.

Detale

Kochane pupile na Waszym weselu

Często serfuję po sieci i oglądam wspaniałe zdjęcia ślubne. W pierwszej kolejności wpadają mi w oko zabawne zdjęcia pupili na weselu: czy to kotka, z ciekawością obserwująca przygotowania Panny Młodej, czy to śliczny piesek we fraku i muszce, patrzący z zainteresowaniem w obiektyw.

Detale

Wesele w stylu żeglarskim/ morskim

Kochani! Jedna z moich par w przyszłym roku planuje swoje przyjęcie weselne w stylu żeglarskim/ morskim. Nie mogę się nacieszyć tym, z jakim entuzjazmem i kreatywnością podchodzą do tematu przygotowań. Z kolei chciałabym się z Wami podzielić przepięknymi inspiracjami morskiego wesela, aby wesprzeć swoich klientów oraz zainspirować Was, drodzy czytelnicy. Będę bardzo szczęśliwa, jeśli coraz częściej młode pary będą się decydować na ciekawe i ambitne tematy przyjęć weselnych. Co za radość i niesamowite poczucie satysfakcji, kiedy Wasi goście są zainspirowani pomysłem i kreatywnością.

Detale